TJ0211530000G
TJ0211530000G
TJ0211530000G
DigiKeyn tuotenumero
609-4727-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TJ0211530000G
Kuvaus
TERM BLOCK PLUG 2POS 3.50MM
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2 paikkaa riviliitin Pistotulppa, Naaraspistokkeet 0,138" (3,50mm) 180° Vapaasti riippuva (linja)
Kategoria
Jännite - UL
300 V
Valmistaja
Amphenol Anytek
Johdon paksuus tai alue - AWG
16-26 AWG
Sarja
Johdon paksuus tai alue - mm²
0,5-1,5mm²
Pakkaustapa
Irtotavara
Väri
Vihreä
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 115°C
Tyyppi
Pistotulppa, Naaraspistokkeet
Kontaktin liitännän pintakäsittely
Tina
Napojen lukumäärä
2
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Napoja tasoa kohden
2
Ruuvin koko
M2
Tasojen lukumäärä
1
Vääntömomentti - ruuvi
0,23 Nm (2,0 Lb-In)
Jako
0,138" (3,50mm)
Johdon kuorimapituus
6-7mm
Johdon tuonti urosliittimeen
180°
Kontaktin materiaali
Kupariseos
Terminointityyppi
Ruuvi - nouseva kotelon pidike
Kotelon materiaali
Kestomuovihartsi
Asennustyyppi
Vapaasti riippuva (linja)
Eristyksen korkeus
0,437" (11,10mm)
Virta - UL
10 A