AOD11S60
DigiKeyn tuotenumero
785-1264-2-ND - Rullattu teippi (TR)
785-1264-1-ND - Cut Tape (CT)
785-1264-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AOD11S60
Kuvaus
MOSFET N-CH 600V 11A TO252
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 600 V 11A (Tc) 208W (Tc) Kiinnitys pintaan TO-252 (DPak)
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
4,1V @ 250µA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
11 nC @ 10 V
Sarja
Vgs (maks.)
±30V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
545 pF @ 100 V
Osan tila
Ei uusiin suunnitelmiin
Tehohäviö (maks.)
208W (Tc)
FET-tyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Teknologia
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
600 V
Valmistajan laitepakkaus
TO-252 (DPak)
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Pakkaus / kotelo
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
10V
Päätuotenumero
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
399mOhm @ 3,8A, 10V