ASEK711KLC-25AB-T-DK
DigiKeyn tuotenumero
620-1597-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ASEK711KLC-25AB-T-DK
Kuvaus
BOARD DEMO 711KLC-25AB SENSOR
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
ACS711 - Virta-anturi Arviointipiirikortit - anturit
Kategoria
Herkkyys
55mV/A
Valmistaja
Allegro MicroSystems
Syöttöjännite
3V – 5,5V
Pakkaustapa
Kotelo
Sisältö
Piirilevyt
Osan tila
Aktiivinen
Käytetty mikropiiri/osa
ACS711
Anturin tyyppi
Virta-anturi
Päätuotenumero
Tunnistusalue
25A