ACS711KLCTR-25AB-T
DigiKeyn tuotenumero
620-1373-2-ND - Rullattu teippi (TR)
620-1373-1-ND - Cut Tape (CT)
620-1373-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ACS711KLCTR-25AB-T
Kuvaus
CURRENT SENSOR HE/OL 25A 8-SOIC
Valmistajan vakio toimitusaika
30 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Virta-anturit 25A 1 kanavaa Hallin ilmiö, Avoin silmukka Kaksisuuntainen 8-SOIC (0,154", 3,90mm leveys)
EDA/CAD-mallit
ACS711KLCTR-25AB-T -mallit
Kategoria
Lineaarisuus
±1%
Valm.
Tarkkuus
±5%
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Syöttöjännite
3V – 5,5V
Osan tila
Aktiivinen
Vasteaika
4,6µs
Virta - syöttö (maks.)
5,5mA
Anturin tyyppi
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Lähtö
Ratiometrinen, Jännite
Pakkaus / kotelo
8-SOIC (0,154", 3,90mm leveys)
Herkkyys
55mV/A
Valmistajan laitepakkaus
8-SOIC
Taajuus
DC – 100kHz