ACS730KLCTR-20AB-T
DigiKeyn tuotenumero
620-1792-2-ND - Rullattu teippi (TR)
620-1792-1-ND - Cut Tape (CT)
620-1792-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ACS730KLCTR-20AB-T
Kuvaus
CURRENT SENSOR HE/OL 20A 8-SOIC
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Virta-anturit 20A 1 kanavaa Hallin ilmiö, Avoin silmukka Kaksisuuntainen 8-SOIC (0,154", 3,90mm leveys)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ACS730KLCTR-20AB-T -mallit
Kategoria
Lineaarisuus
±0,75%
Valm.
Tarkkuus
±3%
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Syöttöjännite
4,5V – 5,5V
Osan tila
Ei uusiin suunnitelmiin
Vasteaika
700ns
Virta - syöttö (maks.)
25mA
Anturin tyyppi
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Virta - mittaus
Polarisaatio
Kaksisuuntainen
Lähtö
Ratiometrinen, Jännite
Pakkaus / kotelo
8-SOIC (0,154", 3,90mm leveys)
Herkkyys
100mV/A
Valmistajan laitepakkaus
8-SOIC
Taajuus
1MHz