ACS715LLCTR-20A-T
DigiKeyn tuotenumero
620-1230-2-ND - Rullattu teippi (TR)
620-1230-1-ND - Cut Tape (CT)
620-1230-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ACS715LLCTR-20A-T
Kuvaus
CURRENT SENSOR HE/OL 20A 8-SOIC
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Virta-anturit 20A 1 kanavaa Hallin ilmiö, Avoin silmukka Yksisuuntainen 8-SOIC (0,154", 3,90mm leveys)
EDA/CAD-mallit
ACS715LLCTR-20A-T -mallit
Kategoria
Lineaarisuus
±1,5%
Valm.
Tarkkuus
±1,5%
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Syöttöjännite
5V
Osan tila
Ei uusiin suunnitelmiin
Vasteaika
3,5µs
Mittaukseen
DC
Virta - syöttö (maks.)
13mA
Anturin tyyppi
Toimintalämpötila
-40°C – 150°C
Virta - mittaus
Polarisaatio
Yksisuuntainen
Lähtö
Ratiometrinen, Jännite
Pakkaus / kotelo
8-SOIC (0,154", 3,90mm leveys)
Herkkyys
185mV/A
Valmistajan laitepakkaus
8-SOIC
Taajuus
DC – 80kHz