ACS724LLCTR-20AU-T
DigiKeyn tuotenumero
620-1721-2-ND - Rullattu teippi (TR)
620-1721-1-ND - Cut Tape (CT)
620-1721-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ACS724LLCTR-20AU-T
Kuvaus
CURRENT SENSOR HE/OL 20A 8-SOIC
Valmistajan vakio toimitusaika
30 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Virta-anturit 20A 1 kanavaa Hallin ilmiö, Avoin silmukka Yksisuuntainen 8-SOIC (0,154", 3,90mm leveys)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ACS724LLCTR-20AU-T -mallit
Kategoria
Lineaarisuus
±1,5%
Valm.
Tarkkuus
±0,7%
Syöttöjännite
4,5V – 5,5V
Osan tila
Aktiivinen
Vasteaika
4µs
Mittaukseen
DC
Virta - syöttö (maks.)
14mA
Anturin tyyppi
Toimintalämpötila
-40°C – 150°C
Virta - mittaus
Polarisaatio
Yksisuuntainen
Pakkaus / kotelo
8-SOIC (0,154", 3,90mm leveys)
Herkkyys
200mv/A
Taajuus
120kHz