ACS71240LLCBTR-045B5
DigiKeyn tuotenumero
620-2053-2-ND - Rullattu teippi (TR)
620-2053-1-ND - Cut Tape (CT)
620-2053-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ACS71240LLCBTR-045B5
Kuvaus
CURRENT SENSOR HE/OL 45A 8-SOIC
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Virta-anturit 45A 1 kanavaa Hallin ilmiö, Avoin silmukka Kaksisuuntainen 8-SOIC (0,154", 3,90mm leveys)
EDA/CAD-mallit
ACS71240LLCBTR-045B5 -mallit
Kategoria
Tarkkuus
±6%
Valm.
Syöttöjännite
4,5V – 5,5V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Vasteaika
4µs
Osan tila
Aktiivinen
Virta - syöttö (maks.)
12mA
Toimintalämpötila
-40°C – 150°C
Anturin tyyppi
Luokka
Autoteollisuus
Virta - mittaus
Hyväksyntä
AEC-Q100
Lähtö
Jännite
Asennustyyppi
Herkkyys
44,4mV/A
Pakkaus / kotelo
8-SOIC (0,154", 3,90mm leveys)
Taajuus
120kHz
Valmistajan laitepakkaus
8-SOIC
Lineaarisuus
±1%