ACS37010LLZATR-050B5
DigiKeyn tuotenumero
620-ACS37010LLZATR-050B5TR-ND - Rullattu teippi (TR)
620-ACS37010LLZATR-050B5CT-ND - Cut Tape (CT)
620-ACS37010LLZATR-050B5DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ACS37010LLZATR-050B5
Kuvaus
CURRENT SENSOR HE 50A 6-SOIC
Valmistajan vakio toimitusaika
30 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Virta-anturit 50A 1 kanavaa Hallin ilmiö Kaksisuuntainen 8-SOIC (0,154", 3,90mm leveys), 6 jalkaa
Kategoria
Taajuus
450kHz
Valm.
Tarkkuus
±1,5%
Syöttöjännite
4,5V – 5,5V
Vasteaika
1,3µs
Virta - syöttö (maks.)
20mA
Anturin tyyppi
Toimintalämpötila
-40°C – 150°C
Lähtö
Ratiometrinen, Jännite
Pakkaus / kotelo
8-SOIC (0,154", 3,90mm leveys), 6 jalkaa
Herkkyys
40mV/A