ACS71240LLCBTR-025B3
DigiKeyn tuotenumero
620-ACS71240LLCBTR-025B3-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ACS71240LLCBTR-025B3
Kuvaus
CURRENT SENSOR HE/OL 25A 8-SOIC
Valmistajan vakio toimitusaika
30 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Virta-anturit 25A 1 kanavaa Hallin ilmiö, Avoin silmukka Kaksisuuntainen 8-SOIC (0,154", 3,90mm leveys)
EDA/CAD-mallit
ACS71240LLCBTR-025B3 -mallit
Kategoria
Tarkkuus
±6%
Valm.
Syöttöjännite
3V – 3,6V
Pakkaustapa
Irtotavara
Vasteaika
4µs
Osan tila
Aktiivinen
Virta - syöttö (maks.)
12mA
Toimintalämpötila
-40°C – 150°C
Anturin tyyppi
Luokka
Autoteollisuus
Virta - mittaus
Hyväksyntä
AEC-Q100
Lähtö
Jännite
Asennustyyppi
Herkkyys
55mV/A
Pakkaus / kotelo
8-SOIC (0,154", 3,90mm leveys)
Taajuus
120kHz
Valmistajan laitepakkaus
8-SOIC
Lineaarisuus
±1%