Tuotteen ACS71240KEXBLT-020B5 kuvaa ei ole saatavana
ACS71240KEXBLT-020B5
DigiKeyn tuotenumero
620-ACS71240KEXBLT-020B5TR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ACS71240KEXBLT-020B5
Kuvaus
CURRENT SENSOR HE/OL 20A 12-QFN
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Virta-anturit 20A 1 kanavaa Hallin ilmiö, Avoin silmukka Kaksisuuntainen 12-PowerWFQFN
EDA/CAD-mallit
ACS71240KEXBLT-020B5 -mallit
Kategoria
Tarkkuus
±6%
Valm.
Syöttöjännite
4,5V – 5,5V
Vasteaika
4µs
Osan tila
Ei uusiin suunnitelmiin
Virta - syöttö (maks.)
12mA
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Anturin tyyppi
Luokka
Autoteollisuus
Virta - mittaus
Hyväksyntä
AEC-Q100
Lähtö
Analoginen jännite
Asennustyyppi
Herkkyys
100mV/A
Pakkaus / kotelo
12-PowerWFQFN
Taajuus
DC – 120kHz
Valmistajan laitepakkaus
12-QFN (3x3)
Lineaarisuus
±1%