ACS70331EOLCTR-2P5U3
DigiKeyn tuotenumero
620-ACS70331EOLCTR-2P5U3TR-ND - Rullattu teippi (TR)
620-ACS70331EOLCTR-2P5U3CT-ND - Cut Tape (CT)
620-ACS70331EOLCTR-2P5U3DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ACS70331EOLCTR-2P5U3
Kuvaus
CURRENT SENSOR GMR 2.5A 8-SOIC
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Virta-anturit 2,5A 1 kanavaa GMR Yksisuuntainen 8-SOIC (0,154", 3,90mm leveys)
Kategoria
Taajuus
DC – 1MHz
Valm.
Lineaarisuus
±0,2%
Sarja
Syöttöjännite
3V – 4,5V
Vasteaika
535ns
Virta - syöttö (maks.)
6mA
Mittaukseen
AC
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Anturin tyyppi
Polarisaatio
Yksisuuntainen
Pakkaus / kotelo
8-SOIC (0,154", 3,90mm leveys)
Lähtö
Jännite
Valmistajan laitepakkaus
8-SOIC
Herkkyys
800mV/A