ACS70331EESATR-2P5U3
DigiKeyn tuotenumero
620-1890-2-ND - Rullattu teippi (TR)
620-1890-1-ND - Cut Tape (CT)
620-1890-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ACS70331EESATR-2P5U3
Kuvaus
CURRENT SENSOR GMR 2.5A 12-QFN
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Virta-anturit 2,5A 1 kanavaa GMR Yksisuuntainen 12-PowerWFQFN
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ACS70331EESATR-2P5U3 -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Lineaarisuus
±0,2%
Valm.
Tarkkuus
±2%
Sarja
Syöttöjännite
3V – 4,5V
Vasteaika
535ns
Virta - syöttö (maks.)
6mA
Mittaukseen
AC
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Anturin tyyppi
Polarisaatio
Yksisuuntainen
Pakkaus / kotelo
12-PowerWFQFN
Lähtö
Jännite
Valmistajan laitepakkaus
12-QFN (3x3)
Herkkyys
800mV/A
Päätuotenumero
Taajuus
DC – 1MHz