ACS70331EESATR-2P5U3 | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | ACS70331EESATR-2P5U3 |
Kuvaus | CURRENT SENSOR GMR 2.5A 12-QFN |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | Virta-anturit 2,5A 1 kanavaa GMR Yksisuuntainen 12-PowerWFQFN |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | ACS70331EESATR-2P5U3 -mallit |
Kategoria | Lineaarisuus ±0,2% |
Valm. | Tarkkuus ±2% |
Sarja | Syöttöjännite 3V – 4,5V |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Vasteaika 535ns |
Osan tila Ei uusiin suunnitelmiin | Virta - syöttö (maks.) 6mA |
Mittaukseen AC | Toimintalämpötila -40°C – 85°C |
Anturin tyyppi | Polarisaatio Yksisuuntainen |
Virta - mittaus | Asennustyyppi |
Kanavien lukumäärä 1 | Pakkaus / kotelo 12-PowerWFQFN |
Lähtö Jännite | Valmistajan laitepakkaus 12-QFN (3x3) |
Herkkyys 800mV/A | Päätuotenumero |
Taajuus DC – 1MHz |