ASZKDV-32.768KHZ-H-T
DigiKeyn tuotenumero
535-ASZKDV-32.768KHZ-H-TTR-ND - Rullattu teippi (TR)
535-ASZKDV-32.768KHZ-H-TCT-ND - Cut Tape (CT)
535-ASZKDV-32.768KHZ-H-TDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ASZKDV-32.768KHZ-H-T
Kuvaus
XTAL OSC XO 32.7680KHZ CMOS SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
32.768 kHz XO (standardi) CMOS Oskillaattori 2,25V – 5,5V Käyttöönotto/käytöstä poisto 4-SMD, ei johtoa
Kategoria
Syöttöjännite
2,25V – 5,5V
Valm.
Taajuuden vakaus
±20ppm
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Virta - syöttö (maks.)
2,7µA
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Pääresonaattori
Pakkaus / kotelo
4-SMD, ei johtoa
Tyyppi
Valmistajan laitepakkaus
4-SMD (2x1,2)
Taajuus
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,047" lev. (2,00mm x 1,20mm)
Aihealue
Käyttöönotto/käytöstä poisto
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,028" (0,70mm)