ASZKDV-32.768KHZ-H-T3 | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | ASZKDV-32.768KHZ-H-T3 |
Kuvaus | XTAL OSC XO 32.7680KHZ CMOS SMD |
Valmistajan vakio toimitusaika | 10 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 32.768 kHz XO (standardi) CMOS Oskillaattori 2,25V – 5,5V Käyttöönotto/käytöstä poisto 4-SMD, ei johtoa |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Syöttöjännite 2,25V – 5,5V |
Valm. | Taajuuden vakaus ±20ppm |
Sarja | Toimintalämpötila -40°C – 125°C |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Virta - syöttö (maks.) 2,7µA |
Taajuus | Koko/mitat 0,079" pit. x 0,047" lev. (2,00mm x 1,20mm) |
Aihealue Käyttöönotto/käytöstä poisto | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,028" (0,70mm) |