ASDMB-25.000MHZ-LC-T on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parannus
Abracon LLC
Varastossa: 2 146
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Abracon LLC
Varastossa: 740
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Varastossa: 0
25 MHz XO (standardi) LVCMOS Oskillaattori 1,8V – 3,3V Valmiustila (virrankatkaisu) 4-SMD, ei johtoa