ASDMB-25.000MHZ-XC-T
DigiKeyn tuotenumero
535-ASDMB-25.000MHZ-XC-TTR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ASDMB-25.000MHZ-XC-T
Kuvaus
MEMS OSC XO 25.000MHZ LVCMOS SMD
Tarkka kuvaus
25 MHz XO (standardi) LVCMOS Oskillaattori 1,8V – 3,3V Valmiustila (virrankatkaisu) 4-SMD, ei johtoa
EDA/CAD-mallit
ASDMB-25.000MHZ-XC-T -mallit
Kategoria
Syöttöjännite
1,8V – 3,3V
Valm.
Taajuuden vakaus
±50ppm
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Virta - syöttö (maks.)
15mA
Koko/mitat
0,098" pit. x 0,079" lev. (2,50mm x 2,00mm)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,035" (0,90mm)