ASDMB-20.000MHZ-LC-T
DigiKeyn tuotenumero
535-11727-2-ND - Rullattu teippi (TR)
535-11727-1-ND - Cut Tape (CT)
535-11727-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ASDMB-20.000MHZ-LC-T
Kuvaus
MEMS OSC XO 20.0000MHZ LVCMOS
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
20 MHz XO (standardi) LVCMOS Oskillaattori 1,8V – 3,3V Valmiustila (virrankatkaisu) 4-SMD, ei johtoa
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ASDMB-20.000MHZ-LC-T -mallit
Kategoria
Syöttöjännite
1,8V – 3,3V
Valm.
Taajuuden vakaus
±50ppm
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Virta - syöttö (maks.)
16mA
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Pääresonaattori
Pakkaus / kotelo
4-SMD, ei johtoa
Tyyppi
Valmistajan laitepakkaus
4-SMD (2,5x2)
Taajuus
Koko/mitat
0,098" pit. x 0,079" lev. (2,50mm x 2,00mm)
Aihealue
Valmiustila (virrankatkaisu)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,035" (0,90mm)