ABM8AIG-20.000MHZ-2Z-T
DigiKeyn tuotenumero
535-15295-2-ND - Rullattu teippi (TR)
535-15295-1-ND - Cut Tape (CT)
535-15295-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ABM8AIG-20.000MHZ-2Z-T
Kuvaus
CRYSTAL 20.0000MHZ 18PF SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
20 MHz ±20ppm Kiteet 18pF 50 Ohms 4-SMD, ei johtoa
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ABM8AIG-20.000MHZ-2Z-T -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
50 Ohms
Valm.
Käyttötila
Fundamentaalinen
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Luokitukset
AEC-Q200
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tyyppi
MHz-kide
Pakkaus / kotelo
Taajuus
20 MHz
Valmistajan laitepakkaus
4-SMD (3,2x2,5)
Taajuuden vakaus
±50ppm
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm)
Taajuustoleranssi
±20ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,031" (0,80mm)
Kuormakapasitanssi
18pF