ABM7-16.000MHZ-D2Y-T
DigiKeyn tuotenumero
535-9840-2-ND - Rullattu teippi (TR)
535-9840-1-ND - Cut Tape (CT)
535-9840-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ABM7-16.000MHZ-D2Y-T
Kuvaus
CRYSTAL 16.0000MHZ 18PF SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
16 MHz ±20ppm Kiteet 18pF 50 Ohms 2-SMD, ei johtoa
EDA/CAD-mallit
ABM7-16.000MHZ-D2Y-T -mallit
Kategoria
Kuormakapasitanssi
18pF
Valm.
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
50 Ohms
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Taajuus
16 MHz
Valmistajan laitepakkaus
2-SMD (6x3,5)
Taajuuden vakaus
±30ppm
Koko/mitat
0,236" pit. x 0,138" lev. (6,00mm x 3,50mm)
Taajuustoleranssi
±20ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,055" (1,40mm)