ECS-160-18-30-JGN-TR
DigiKeyn tuotenumero
XC3123TR-ND - Rullattu teippi (TR)
XC3123CT-ND - Cut Tape (CT)
XC3123DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ECS-160-18-30-JGN-TR
Kuvaus
CRYSTAL 16.0000MHZ 18PF SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
16 MHz ±20ppm Kiteet 18pF 50 Ohms 2-SMD, ei johtoa
EDA/CAD-mallit
ECS-160-18-30-JGN-TR -mallit
Kategoria
Kuormakapasitanssi
18pF
Valm.
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
50 Ohms
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Taajuus
16 MHz
Valmistajan laitepakkaus
2-SMD (5x3.2)
Taajuuden vakaus
±30ppm
Koko/mitat
0,197" pit. x 0,126" lev. (5,00mm x 3,20mm)
Taajuustoleranssi
±20ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,043" (1,10mm)