ABM3-25.000MHZ-B2-T
DigiKeyn tuotenumero
535-9108-2-ND - Rullattu teippi (TR)
535-9108-1-ND - Cut Tape (CT)
535-9108-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ABM3-25.000MHZ-B2-T
Kuvaus
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
Tarkka kuvaus
25 MHz ±20ppm Kiteet 18pF 30 Ohms 2-SMD, ei johtoa
EDA/CAD-mallit
ABM3-25.000MHZ-B2-T -mallit
Kategoria
Kuormakapasitanssi
18pF
Valm.
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
30 Ohms
Toimintalämpötila
-20°C – 70°C
Taajuus
25 MHz
Taajuuden vakaus
±50ppm
Koko/mitat
0,197" pit. x 0,126" lev. (5,00mm x 3,20mm)
Taajuustoleranssi
±20ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,051" (1,30mm)