ECS-250-18-30-JEM-TR
DigiKeyn tuotenumero
XC2104TR-ND - Rullattu teippi (TR)
XC2104CT-ND - Cut Tape (CT)
XC2104DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ECS-250-18-30-JEM-TR
Kuvaus
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
25 MHz ±20ppm Kiteet 18pF 30 Ohms 2-SMD, ei johtoa
EDA/CAD-mallit
ECS-250-18-30-JEM-TR -mallit
Kategoria
Kuormakapasitanssi
18pF
Valm.
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
30 Ohms
Toimintalämpötila
-20°C – 70°C
Taajuus
25 MHz
Koko/mitat
0,197" pit. x 0,126" lev. (5,00mm x 3,20mm)
Taajuuden vakaus
±50ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,043" (1,10mm)
Taajuustoleranssi
±20ppm