ABM11-24.000MHZ-12-B1U-T3 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Abracon LLC
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Abracon LLC
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
CTS-Frequency Controls
Varastossa: 98
CTS-Frequency Controls
TXC CORPORATION
TXC CORPORATION
ECS Inc.
Varastossa: 839
24 MHz ±10ppm Kiteet 12pF 100 Ohms 4-SMD, ei johtoa
Abracon: Who We Are Today
ABM11-24.000MHZ-12-B1U-T3
DigiKeyn tuotenumero
ABM11-24.000MHZ-12-B1U-T3-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ABM11-24.000MHZ-12-B1U-T3
Kuvaus
CRYSTAL 24.0000MHZ 12PF SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
ABM11-24.000MHZ-12-B1U-T3 -mallit
Kategoria
Kuormakapasitanssi
12pF
Valm.
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
100 Ohms
Sarja
Käyttötila
Fundamentaalinen
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Toimintalämpötila
-20°C – 70°C
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tyyppi
MHz-kide
Pakkaus / kotelo
Taajuus
24 MHz
Valmistajan laitepakkaus
4-SMD (2x1,6)
Taajuuden vakaus
±10ppm
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,063" lev. (2,00mm x 1,60mm)
Taajuustoleranssi
±10ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,023" (0,59mm)