ABM11-24.000MHZ-12-B1U-T on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Abracon LLC
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Abracon LLC
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
CTS-Frequency Controls
Varastossa: 98
CTS-Frequency Controls
TXC CORPORATION
TXC CORPORATION
ECS Inc.
Varastossa: 839
24 MHz ±10ppm Kiteet 12pF 100 Ohms 4-SMD, ei johtoa
Abracon: Who We Are Today
ABM11-24.000MHZ-12-B1U-T
DigiKeyn tuotenumero
535-14951-2-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ABM11-24.000MHZ-12-B1U-T
Kuvaus
CRYSTAL 24.0000MHZ 12PF SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Kuormakapasitanssi
12pF
Valm.
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
100 Ohms
Sarja
Käyttötila
Fundamentaalinen
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Toimintalämpötila
-20°C – 70°C
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tyyppi
MHz-kide
Pakkaus / kotelo
Taajuus
24 MHz
Valmistajan laitepakkaus
4-SMD (2x1,6)
Taajuuden vakaus
±10ppm
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,063" lev. (2,00mm x 1,60mm)
Taajuustoleranssi
±10ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,023" (0,59mm)