ABM10W-48.0000MHZ-7-D1X-T3 | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | ABM10W-48.0000MHZ-7-D1X-T3 |
Kuvaus | CRYSTAL 48.0000MHZ 7PF SMD |
Valmistajan vakio toimitusaika | 10 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 48 MHz ±10ppm Kiteet 7pF 40 Ohms 4-SMD, ei johtoa |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | ABM10W-48.0000MHZ-7-D1X-T3 -mallit |
Kategoria | Kuormakapasitanssi 7pF |
Valm. | ESR (ekvivalenttinen sarjavastus) 40 Ohms |
Sarja | Käyttötila Fundamentaalinen |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Toimintalämpötila -40°C – 85°C |
Osan tila Aktiivinen | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Tyyppi MHz-kide | Pakkaus / kotelo |
Taajuus 48 MHz | Valmistajan laitepakkaus 4-SMD (2,5x2) |
Taajuuden vakaus ±20ppm | Koko/mitat 0,098" pit. x 0,079" lev. (2,50mm x 2,00mm) |
Taajuustoleranssi ±10ppm | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,026" (0,65mm) |