ABM10W-48.0000MHZ-6-D1X-T3 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Abracon LLC
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Abracon LLC
Varastossa: 2 511
Tekniset tiedot
CTS-Frequency Controls
CTS-Frequency Controls
Diodes Incorporated
48 MHz ±10ppm Kiteet 6pF 40 Ohms 4-SMD, ei johtoa
Abracon: Who We Are Today
ABM10W-48.0000MHZ-6-D1X-T3
DigiKeyn tuotenumero
535-13798-2-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ABM10W-48.0000MHZ-6-D1X-T3
Kuvaus
CRYSTAL 48.0000MHZ 6PF SMD
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
ABM10W-48.0000MHZ-6-D1X-T3 -mallit
Kategoria
Kuormakapasitanssi
6pF
Valm.
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
40 Ohms
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Taajuus
48 MHz
Valmistajan laitepakkaus
4-SMD (2,5x2)
Taajuuden vakaus
±20ppm
Koko/mitat
0,098" pit. x 0,079" lev. (2,50mm x 2,00mm)
Taajuustoleranssi
±10ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,026" (0,65mm)