ABM10W-48.0000MHZ-7-D1X-T3 on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Abracon LLC
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Abracon LLC
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Varastossa: 607
CTS-Frequency Controls
CTS-Frequency Controls
48 MHz ±10ppm Kiteet 7pF 40 Ohms 4-SMD, ei johtoa