S-1212B33-M5T1U
DigiKeyn tuotenumero
1662-1475-2-ND - Rullattu teippi (TR)
1662-1475-1-ND - Cut Tape (CT)
1662-1475-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
S-1212B33-M5T1U
Kuvaus
IC REG LINEAR 3.3V 250MA SOT23-5
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 250mA SOT-23-5
Kategoria
Lähtövirta
Valm.
Virta - lepovirta (Iq)
3.5 µA
Sarja
Virta - syöttö (maks.)
8.5 µA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
PSRR
45dB (100Hz)
Osan tila
Aktiivinen
Ohjausominaisuudet
Käyttöönotto
Lähdön konfiguraatio
Suojausominaisuudet
Ylivirta, Lämpösammutus
Lähdön tyyppi
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C (TA)
Regulaattorien lukumäärä
1
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tulojännite (maks.)
36V
Pakkaus / kotelo
SC-74A, SOT-753
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
3,3V
Valmistajan laitepakkaus
SOT-23-5
Jännitehäviö (maks.)
0,8V @ 250mA (tyyp.)