S-1142D33I-E6T1U
DigiKeyn tuotenumero
1662-1361-2-ND - Rullattu teippi (TR)
1662-1361-1-ND - Cut Tape (CT)
1662-1361-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
S-1142D33I-E6T1U
Kuvaus
IC REG LINEAR 3.3V 200MA 6-HSOP
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 200mA 6-HSOP
Virta - syöttö (maks.)
9 µA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
PSRR
45dB (100Hz)
Osan tila
Aktiivinen
Ohjausominaisuudet
Käyttöönotto
Lähdön konfiguraatio
Suojausominaisuudet
Ylivirta, Lämpösammutus
Lähdön tyyppi
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Tulojännite (maks.)
50V
Pakkaus / kotelo
6-SOIC-muunnos (0,154", 3,90mm leveys), 4 johtoa + 2 ripaa
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
3,3V
Valmistajan laitepakkaus
6-HSOP
Jännitehäviö (maks.)
0,72V @ 200mA