S-1132B33-M5T1U on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
ABLIC Inc.
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 300mA SOT-23-5
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
S-1132B33-M5T1U
DigiKeyn tuotenumero
1662-2458-2-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
S-1132B33-M5T1U
Kuvaus
IC REG LINEAR 3.3V 300MA SOT23-5
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Virta - syöttö (maks.)
40 µA
PSRR
65dB (1kHz)
Osan tila
Aktiivinen
Ohjausominaisuudet
Käyttöönotto
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Tulojännite (maks.)
6,5V
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
3,3V
Jännitehäviö (maks.)
0,15V @ 100mA