S-1132B33-M5T1G on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
ABLIC Inc.
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Diodes Incorporated
Varastossa: 167 819
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Texas Instruments
Microchip Technology
Torex Semiconductor Ltd
Varastossa: 68
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 300mA SOT-23-5
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
S-1132B33-M5T1G
DigiKeyn tuotenumero
S-1132B33-M5T1G-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
S-1132B33-M5T1G
Kuvaus
IC REG LINEAR 3.3V 300MA SOT23-5
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Lähtövirta
Valm.
Virta - lepovirta (Iq)
1 µA
Sarja
Virta - syöttö (maks.)
40 µA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
PSRR
65dB (1kHz)
Osan tila
Ei uusiin suunnitelmiin
Ohjausominaisuudet
Käyttöönotto
Lähdön konfiguraatio
Suojausominaisuudet
Ylivirta
Lähdön tyyppi
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Regulaattorien lukumäärä
1
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tulojännite (maks.)
6,5V
Pakkaus / kotelo
SC-74A, SOT-753
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
3,3V
Valmistajan laitepakkaus
SOT-23-5
Jännitehäviö (maks.)
0,15V @ 100mA