N3440-5303RB on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
3M
Varastossa: 6 325
Tekniset tiedot
Samankaltainen
HARTING
Varastossa: 16
Tekniset tiedot
TE Connectivity AMP Connectors
Varastossa: 397
Amphenol CS (FCI)
Varastossa: 862
piikkirimaliitin Läpivientiaukko, Suorakulma 30 napainen 0,100" (2,54mm)
N3440-5303RB
DigiKeyn tuotenumero
N3440-5303RB-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
N3440-5303RB
Kuvaus
CONN HEADER R/A 30POS 2.54MM
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
N3440-5303RB -mallit
Kategoria
Kontaktin pituus - liitäntä
0,240" (6,10mm)
Valm.
Kontaktin pituus - tappi
0,155" (3,94mm)
Sarja
Eristyksen korkeus
0,340" (8,64mm)
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C
Virtaluokitus (ampeeria)
1,75A