N3440-5302RB
DigiKeyn tuotenumero
MHR30N-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
N3440-5302RB
Kuvaus
CONN HEADER R/A 30POS 2.54MM
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Läpivientiaukko, Suorakulma 30 napainen 0,100" (2,54mm)
EDA/CAD-mallit
N3440-5302RB -mallit
Kategoria
Kontaktin pituus - liitäntä
0,240" (6,10mm)
Valm.
Kontaktin pituus - tappi
0,112" (2,84mm)
Sarja
Eristyksen korkeus
0,340" (8,64mm)
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C
Virtaluokitus (ampeeria)
1,75A