MNU18-250DFIK
DigiKeyn tuotenumero
19-MNU18-250DFIK-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MNU18-250DFIK
Kuvaus
CONN QC RCPT 18-22AWG 0.250
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
0,250" (6,35mm) Pikaliitos Naaras 18-22 AWG Puristin Liitin Täysin eristetty
Kategoria
Terminointi
Puristin
Valmistaja
3M
Johdon paksuus
18-22 AWG
Sarja
Eristys
Täysin eristetty
Pakkaustapa
Irtotavara
Asennustyyppi
Vapaasti riippuva (linja)
Osan tila
Aktiivinen
Ominaisuudet
Puskusauma
Liitosnavan tyyppi
Standardi
Väri
Punainen
Sukupuoli
Naaras
Kontaktin materiaali
Messinki
Liuskan leveys
0,250" (6,35mm)
Kontaktin pintakäsittely
Tina
Liuskan paksuus
0,032" (0,81mm)
Eristyksen halkaisija
0,145" (3,68mm)
Pituus - yhteensä
0,870" (22,10mm)