MNU10-250DMIK
DigiKeyn tuotenumero
920046-05-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MNU10-250DMIK
Kuvaus
CONN QC TAB 10-12AWG 0.250 CRIMP
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
0,250" (6,35mm) Pikaliitos Uros 10-12 AWG Puristin Liitin Täysin eristetty
Kategoria
Terminointi
Puristin
Valmistaja
3M
Johdon paksuus
10-12 AWG
Sarja
Eristys
Täysin eristetty
Pakkaustapa
Irtotavara
Asennustyyppi
Vapaasti riippuva (linja)
Osan tila
Aktiivinen
Ominaisuudet
Puskusauma
Liitosnavan tyyppi
Standardi
Väri
Keltainen
Sukupuoli
Uros
Kontaktin materiaali
Kupari, ETP
Liuskan leveys
0,250" (6,35mm)
Kontaktin pintakäsittely
Tina
Liuskan paksuus
0,032" (0,81mm)
Eristyksen halkaisija
0,250" (6,35mm)
Pituus - yhteensä
1,050" (26,67mm)