M3BBA-1006R
DigiKeyn tuotenumero
M3BBA-1006R-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
M3BBA-1006R
Kuvaus
IDC CABLE - MSR10A/MC10M/MSR10A
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 PSuorakulmaiset kaapelikokoonpanot Liitin – liitin 0,500' (152,40mm, 6,00")
Kategoria
Pituus
0,500' (152,40mm, 6,00")
Ominaisuudet
Vedonpoistaja
Väri
Useita, Nauha
Liittimen tyyppi
Liitin – liitin
Jako - liitin
0,100" (2,54mm)
Päätuotenumero
Jako - kaapeli
0,050" (1,27mm)