M3BBA-1006J
DigiKeyn tuotenumero
M3BBA-1006J-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
M3BBA-1006J
Kuvaus
IDC CABLE - MSR10A/MC10G/MSR10A
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 PSuorakulmaiset kaapelikokoonpanot Liitin – liitin 0,500' (152,40mm, 6,00")
Kategoria
Pituus
0,500' (152,40mm, 6,00")
Valmistaja
3M
Ominaisuudet
Vedonpoistaja
Pakkaustapa
Irtotavara
Väri
Harmaa, Nauha
Osan tila
Aktiivinen
Suojakuori
Suojaamaton
Liittimen tyyppi
Liitin – liitin
Kaapelin terminointi
IDC
Napojen lukumäärä
10
Kontaktin pintakäsittely
Kulta
Rivien lukumäärä
2
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
30,0µin (0,76µm)
Jako - liitin
0,100" (2,54mm)
Päätuotenumero
Jako - kaapeli
0,050" (1,27mm)