929834-03-36-RK
DigiKeyn tuotenumero
3M156866-36-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
929834-03-36-RK
Kuvaus
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Läpivientiaukko 36 napainen 0,100" (2,54mm)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
929834-03-36-RK -mallit
Kategoria
Kontaktin pituus - liitäntä
0,235" (5,97mm)
Valm.
Kontaktin pituus - tappi
0,410" (10,41mm)
Sarja
Koskettimen kokonaispituus
0,745" (18,92mm)
Eristyksen korkeus
0,100" (2,54mm)
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Virtaluokitus (ampeeria)
2,5A
Lisäresurssit
Varastossa: 394
Tutustu myös saapuviin tuotteisiin
Vaihtoehtoinen pituus
CONN HEADER VERT 1POS
Varastossa: 0
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
Varastossa: 0
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
Varastossa: 381
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 5POS 2.54MM