929984-01-36-RK
DigiKeyn tuotenumero
3M157430-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
929984-01-36-RK
Kuvaus
CONN RCPT 36POS 0.1 TIN PCB
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
36 Napainen Vastake Liitin 0,100" (2,54mm) Läpivientiaukko Tina
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
929984-01-36-RK -mallit
Eristyksen korkeus
0,150" (3,81mm)
Kontaktin pituus - tappi
0,125" (3,18mm)
Liittimen tyyppi
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Kontaktin tyyppi
Haarautuva
Tyyppi
Kortti – kortti
Kontaktin pintakäsittely - tappi
Tina
Napojen lukumäärä
Virtaluokitus (ampeeria)
1A
Kuormitettujen napojen lukumäärä
Kaikki
Jänniteluokitus
1000V