929710-10-05-RK
929710-10-05-RK
929710-10-05-RK
DigiKeyn tuotenumero
3M156367-10-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
929710-10-05-RK
Kuvaus
CONN HEADER VERT 10POS 2.54MM
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Läpivientiaukko 10 napainen 0,100" (2,54mm)
EDA/CAD-mallit
929710-10-05-RK -mallit
Kontaktin pituus - liitäntä
0,318" (8,08mm)
Sarja
Kontaktin pituus - tappi
0,175" (4,45mm)
Koskettimen kokonaispituus
0,593" (15,07mm)
Eristyksen korkeus
0,100" (2,54mm)
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Virtaluokitus (ampeeria)
2,5A
Vaihtoehtoinen pituus
CONN HEADER VERT 2POS
Varastossa: 0
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM
Varastossa: 282
CONN HEADER VERT 6POS 2.54MM
Varastossa: 0
CONN HEADER VERT 8POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 12POS 2.54MM