929710-10-01-RK
929710-10-01-RK
929710-10-01-RK
DigiKeyn tuotenumero
3M156367-02-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
929710-10-01-RK
Kuvaus
CONN HEADER VERT 2POS
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Läpivientiaukko 2 napainen
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
929710-10-01-RK -mallit
Kategoria
Kontaktin pituus - liitäntä
0,318" (8,08mm)
Valm.
Kontaktin pituus - tappi
0,175" (4,45mm)
Sarja
Koskettimen kokonaispituus
0,593" (15,07mm)
Pakkaustapa
Irtotavara
Eristyksen korkeus
0,100" (2,54mm)
Osan tila
Aktiivinen
Kontaktin muoto
Neliö
Liittimen tyyppi
Kontaktin pintakäsittely - liitäntä
Tina
Kontaktin tyyppi
Urosnasta
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus - liitäntä
200,0µin (5,08µm)
Napojen lukumäärä
Kontaktin pintakäsittely - tappi
Tina
Rivien lukumäärä
2
Kontaktin materiaali
Kupariseos
Riviväli - liitäntä
Eristyksen materiaali
Polysykloheksyleenidimetyleenitereftalaatti (PCT)
Kuormitettujen napojen lukumäärä
Kaikki
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Tyyppi
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Suojaus
Suojaamaton
Eristyksen väri
Musta
Asennustyyppi
Virtaluokitus (ampeeria)
2,5A
Terminointi
Juotostina
Päätuotenumero
Kiinnitystyyppi
Push-Pull
Ympäristö- ja vientiluokitukset
Tuotteita koskevat kysymykset ja vastaukset
Lisäresurssit
Lisäarvotuote
Irtotavara
Määrä Yksikköhinta Yhteensä
Valmistajien vakiokoko
Vaihtoehtoinen pituus
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM
Varastossa: 282
CONN HEADER VERT 6POS 2.54MM
Varastossa: 0
CONN HEADER VERT 8POS 2.54MM
Varastossa: 0
CONN HEADER VERT 10POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 12POS 2.54MM