929500-01-03-RK
DigiKeyn tuotenumero
929500E-01-03-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
929500-01-03-RK
Kuvaus
CONN HEADER R/A 3POS 2.54MM
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Läpivientiaukko, Suorakulma 3 napainen 0,100" (2,54mm)
Kontaktin pituus - liitäntä
0,295" (7,49mm)
Sarja
Kontaktin pituus - tappi
0,130" (3,30mm)
Eristyksen korkeus
0,110" (2,79mm)
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Virtaluokitus (ampeeria)
2,5A
Vaihtoehtoinen pituus
CONN HEADER R/A 1POS
Varastossa: 690
CONN HEADER R/A 2POS 2.54MM
Varastossa: 0
CONN HEADER R/A 4POS 2.54MM
Varastossa: 855
CONN HEADER R/A 5POS 2.54MM
Varastossa: 452
CONN HEADER R/A 6POS 2.54MM