929500-01-01-RK
DigiKeyn tuotenumero
929500E-01-01-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
929500-01-01-RK
Kuvaus
CONN HEADER R/A 1POS
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Läpivientiaukko, Suorakulma 1 napainen
Kategoria
Kontaktin pituus - liitäntä
0,295" (7,49mm)
Valm.
Kontaktin pituus - tappi
0,130" (3,30mm)
Sarja
Eristyksen korkeus
0,110" (2,79mm)
Pakkaustapa
Irtotavara
Kontaktin muoto
Neliö
Osan tila
Aktiivinen
Kontaktin pintakäsittely - liitäntä
Tina
Liittimen tyyppi
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus - liitäntä
200,0µin (5,08µm)
Kontaktin tyyppi
Urosnasta
Kontaktin pintakäsittely - tappi
Tina
Napojen lukumäärä
Kontaktin materiaali
Kupariseos
Rivien lukumäärä
1
Eristyksen materiaali
Polysykloheksyleenidimetyleenitereftalaatti (PCT)
Kuormitettujen napojen lukumäärä
Kaikki
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Tyyppi
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Suojaus
Suojaamaton
Eristyksen väri
Musta
Asennustyyppi
Virtaluokitus (ampeeria)
2,5A
Terminointi
Juotostina
Päätuotenumero
Kiinnitystyyppi
Push-Pull
Ympäristö- ja vientiluokitukset
Tuotteita koskevat kysymykset ja vastaukset
Lisäresurssit
Varastossa: 690
Tutustu myös saapuviin tuotteisiin
Lisäarvotuote
Irtotavara
Määrä Yksikköhinta Yhteensä
Valmistajien vakiokoko
Vaihtoehtoinen pituus
CONN HEADER R/A 2POS 2.54MM
Varastossa: 0
CONN HEADER R/A 3POS 2.54MM
Varastossa: 0
CONN HEADER R/A 4POS 2.54MM
Varastossa: 855
CONN HEADER R/A 5POS 2.54MM
Varastossa: 452
CONN HEADER R/A 6POS 2.54MM