CPD250-4530G
DigiKeyn tuotenumero
179-2281-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CPD250-4530G
Kuvaus
DC/DC CNVRTR 5V 3.3V +/-12V 250W
Valmistajan vakio toimitusaika
29 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Koteloitu DC-DC-muuntimet 4 Lähtö 5V 3,3V 12V -12V 40A, 40A, 5,5A, 2A 75V Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CPD250-4530G -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Näytä tyhjät attribuutit
Kategoria
Jännite - lähtö 3
12V
Valmistaja
Bel Power Solutions
Jännite - lähtö 4
-12V
Sarja
Virta - lähtö (maks.)
40A, 40A, 5,5A, 2A
Pakkaustapa
Irtotavara
Teho (wattia)
250W
Osan tila
Aktiivinen
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Tyyppi
Koteloitu
Tehokkuus
82,2%
Tulojännite (min.)
36V
Asennustyyppi
Kompakti PCI®
Tulojännite (maks.)
75V
Koko/mitat
6,40" pit. x 1,60" lev. x 5,07" kork. (162,5mm x 40,6mm x 128,7mm)
Lähtöjen lukumäärä
4
Hyväksyjä
CE, CSA, cUL, EN, TUV, UL
Jännite - lähtö 1
5V
Päätuotenumero
Jännite - lähtö 2
3,3V