Z8F3282AT024XK
DigiKeyn tuotenumero
269-4884-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
Z8F3282AT024XK
Kuvaus
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 80LQFP
Valmistajan vakio toimitusaika
32 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
eZ8 Z8 Encore! XP® Mikrokontrollerit IC 8 bittiä 24MHz 32Kt (32K x 8) FLASH 80-LQFP
FLASH
Sarja
RAM-muistin koko
3,75K x 8
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
1,8V – 3,6V
Datamuuntimet
A/D 12x12b; D/A 1x12b
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Ytimen koko
8 bittiä
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Nopeus
24MHz