Z8F3224QN020XK2258
DigiKeyn tuotenumero
269-Z8F3224QN020XK2258-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
Z8F3224QN020XK2258
Kuvaus
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 44QFN
Valmistajan vakio toimitusaika
52 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
eZ8 - Mikrokontrollerit IC 8 bittiä 20MHz 32Kt (32K x 8) FLASH 44-QFN (7x7)
RAM-muistin koko
3,75K x 8
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
1,8V – 3,6V
Datamuuntimet
A/D 15x12b
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Nopeus
20MHz