ZPL15S0500WS
DigiKeyn tuotenumero
3388-ZPL15S0500WS-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ZPL15S0500WS
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 5V 15W
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Koteloitu AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 5V 3A 90 – 305 VAC, 120 – 430 VDC Tulo
Kategoria
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Valmistaja
Zettler Magnetics
Toimintalämpötila
-40°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Sarja
Tehokkuus
78%
Pakkaustapa
Kaukalo
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
4-DIP-moduuli
Tyyppi
Koteloitu
Koko/mitat
2,06" pit. x 1,07" lev. x 1,02" kork. (52,4mm x 27,2mm x 26,0mm)
Lähtöjen lukumäärä
1
Hyväksyjä
CB, TUV, UL
Jännite - tulo
90 – 305 VAC, 120 – 430 VDC
Vakionumero
Jännite - lähtö 1
5V
Linjan regulointi
±0,5%
Virta - lähtö (maks.)
3A
Kuorman regulointi
±1%
Teho (wattia)
15 W