HPI10S1200ED
DigiKeyn tuotenumero
3388-HPI10S1200ED-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HPI10S1200ED
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 12V 9.96W
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Koteloitu AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 12V 830mA 90 – 528VAC, 120 – 745VDC Tulo
Kategoria
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Valmistaja
Zettler Magnetics
Toimintalämpötila
-40°C – 80°C (käyttöiän pidennyksellä)
Sarja
Tehokkuus
80%
Pakkaustapa
Kaukalo
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
4-DIP-moduuli
Tyyppi
Koteloitu
Koko/mitat
2,17" pit. x 1,39" lev. x 1,00" kork. (55,2mm x 35,2mm x 25,5mm)
Lähtöjen lukumäärä
1
Hyväksyjä
CB, CE, cURus, TUV, UL
Jännite - tulo
90 – 528VAC, 120 – 745VDC
Vakionumero
Jännite - lähtö 1
12V
Linjan regulointi
±5%
Virta - lähtö (maks.)
830mA
Kuorman regulointi
±5%
Teho (wattia)
9.96 W